Biologia - 136 godzin zajęć

KURS PRZYGOTOWAWCZY OSTATNI TRENING z BIOLOGII
DO EGZAMINU MATURALNEGO w 2023 ROKU


Kurs posiada Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Oznacza to, iż jakość kształcenia w obszarach takich jak kwalifikacje zawodowe wykładowców, treści kształcenia zawarte w programach nauczania oraz sposób ich realizacji są na najwyższym poziomie.

Głównym celem kursu jest podsumowanie najważniejszych zagadnień z biologii a przede wszystkim utrwalenie materiału poprzez rozwiązywanie licznych zadań maturalnych bezpośrednio przed egzaminem maturalnym z biologii.
W naszym zamyśle, krótkie kursy ćwiczeniowe mają być doskonałym narzędziem do powtórzenia i ugruntowania wiedzy oraz wyćwiczenia umiejętności maturalnych w bezpośrednim okresie przygotowań do matury. Zajęcia tego typu prowadzimy od kilku lat a ich formuła jest wysoko oceniana przez uczestników w ankietach końcowych. Absolwenci podkreślają przede wszystkim przydatność i celowość materiałów na których pracują oraz wysoką intensywność zajęć, która pozwala na dobre powtórzenie materiału egzaminacyjnego.

Na całokształt kursu maturalnego z biologii składają się zajęcia ćwiczeniowe, w trakcie zajęć wraz z naszym wykładowcą zrealizujecie maksymalną zadań maturalnych wraz z odpowiedziami i szczegółowym omówieniem. W ramach kursu ćwiczone będą wszystkie sprawności oceniane na egzaminie maturalnym - każde zajęcia zawierać będą elementy właściwego egzaminu maturalnego.

Kurs obejmuje:

  • ćwiczenia - materiały do ćwiczeń obejmują testy tematyczne i arkusze maturalne z ubiegłych lat - materiały ćwiczeniowe kursanci otrzymują na każdych zajęciach,
     
  • prace domowe - prace domowe zadawane po każdych zajęciach w formie typowych zadań maturalnych.

Oczekiwane rezultaty po kursie:

podsumowanie, powtórzenie i utrwalenie wiadomości z całego przedmiotu
• nabranie wprawy w pracy z arkuszami maturalnymi
• dodatkowa mobilizacja do nauki w bezpośrednim okresie przygotowawczym do matury
• usystematyzowanie i uporządkowanie wiedzy


harmonogram kursu, grupy i terminy
40 godzin lekcyjnych zajęć

TERMINY

Poziom rozszerzony:

  •  wtorek  16.10-19.30, terminy zajęć (9 spotkań): 28.02, 7.03, 14.03, 21.03, 28.03, 4.04, 11.04, 18.04, 25.04

Cena kursu: 690 (płatność jednorazowa)

Jak się zapisać:

  • poprzez formularz na stronie (wybierając konkretną grupę Matura 2023 z rozwijalnego menu - UWAGA - do kursów OT nie wybieramy warsztatu)
  • telefonicznie: 505 777 200, 502 269 834

Płatność za zajęcia tylko w całości (tylko przelew lub wpłata na poczcie)
Liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń).

W związku z wieloma zapytaniami jak będą wyglądały zajęcia w momencie gdy jednak nastąpi zamknięcie szkół:

Jeśli tylko będzie taka możliwość, zajęcia normalnie odbywają się w szkole, w systemie cotygodniowych spotkań. Gdyby jednak na jakiś czas trzeba było nasze kursy przenieść do sieci to jesteśmy na to przygotowani! Zajęcia będą prowadzone - jeżlie zajdzie taka potrzeba - w czasie rzeczywistym z nauczycielem na platformie Zoom.


Zapraszamy
Collegium Novum