Matura 2023 ostatni trening - od 40 godzin zajęć

40 godzinne kursy powtórzeniowe Ostatni Trening

z Akredytacją Mazowieckiego Kuratora Oświaty

od lutego 2023 w Collegium Novum

Te zajęcia dadzą Ci przede wszystkim:

• posumowanie, powtórzenie i utrwalenie wiadomości z całego przedmiotu
• dodatkową szansę na nabranie wprawy w pracy z arkuszami maturalnymi
• większą mobilizację do nauki
• systematyczność i uporządkowanie wiedzy

 

Ostatni Trening to cykl zajęć przygotowujących do matury 2023, realizowany w bezpośrednim okresie przygotowawczym do egzaminu (luty - kwiecień 2023). Jest to czas intensywnej powtórki przed maturą 2023 z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, WOS, geografia, język polski i język angielski.


Kurs ma formę powtórkową. Ćwiczenia wspierane są zagadnieniami teoretycznymi a w trakcie zajęć skupiamy się na rozwiązywaniu konkretnych zadań na poziomie maturalnym (ćwiczenia stanowią integralną cześć zajęć, natomiast wykład teoretyczny jest uzupełnieniem oraz przypomnieniem najważniejszych faktów i pojęć, które są Wam potrzebne do efektywnej pracy w części ćwiczeniowej).


W ramach zajęć ćwiczone będą wszystkie sprawności oceniane na egzaminie maturalnym - zajęcia zawierać będą elementy prawdziwego egzaminu. Na kursie otrzymacie wszystkie materiały ćwiczeniowe w formie wydruków.
Krótkie kursy ćwiczeniowe i ćwiczeniowo-wykładowe są doskonałym narzędziem do powtórzenia i ugruntowania wiedzy oraz wyćwiczenia umiejętności maturalnych w bezpośrednim okresie przygotowań do matury.

 

Kursy maturalne z cyklu Ostatni Trening prowadzimy od kilku lat a ich formuła jest wysoko oceniana przez uczestników w ankietach końcowych. Nasi absolwenci podkreślają przede wszystkim przydatność i celowość doboru materiałów dydaktycznych do wymagań egzaminacyjnych. Na wysoką jakość kształcenia wpływa intensywność zajęć, która pozwala na dobre i efektywne powtórzenie materiału. Maturzyści z lat ubiegłych szczególnie cenili bardzo wysokie merytoryczne i praktyczne kwalifikacje naszych wykładowców.

 

Zapraszamy na zajęcia:)

Collegium Novum