Matura 2025 - Dwuletni system przygotowań

Kurs przeznaczony dla uczniów klas trzecich
którzy chcą rozłożyć przygotowanie do egzaminu (Matura 2025) na dwa lata. Proponujemy rozłożenie przedmiotów maturalnych na dwa lata kursu. W ten sposób zyskujecie więcej czasu na przygotowanie, a przede wszystkim tempo nauki nie jest aż tak szybkie. Bonusem, który otrzymujecie od nas jest 20% zniżki na kursy w drugim roku nauki (na przedmioty na które uczęszczałeś/aś lub inne).

Jest to jedyna tak elastyczna oferta. Nie jesteście zobligowani do kontynuacji przedmiotu w roku następnym, jeżeli zmienicie decyzję co do poziomu lub wyboru przedmiotu.

Kursy maturalne Collegium Novum posiadają Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Akredytacja stanowi potwierdzenie spełniania określonych wymogów i zapewniania wysokiej jakości prowadzonego kształcenia. Jest to gwarancja wysokich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wykładowców oraz odpowiednio dobranych autorskich programów nauczania. Program kursu przygotowawczego do egzaminu maturalnego z biologii jest  dostosowany do zasad obowiązujących na maturze 2022 i 2023 (nowa podstawa programowa).

Jak można rozłożyć naukę?
1. Podziel przedmioty maturane na dwa lata. Wybierz te na które będziesz chodzić w drugiej klasie i te w klasie trzeciej (np. podstawa w drugiej klasie, a rozszerzenie w trzeciej)

2. W każdym roku możesz chodzić na przedmioty na dowolnym poziomie.

Zawsze w drugim roku nauki otrzymujesz 20% zniżki*

za każdy przedmiot na który uczęszczasz u nas w drugiej lub pierwszej klasie otrzymujesz jeden przedmiot z 20% zniżką w klasie maturalnej (jeżeli chodziłeś na dwa przedmioty - otrzymasz zniżkę na dwa przedmioty itd.) - maksymalna łączna zniżka jaką możesz otrzymać od nas to 20% (zniżki nie sumują się).

Kurs przygotowujący do matury 2025 może różnić się programowo od kursów dla klas maturalnych (Matura 2024).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!